|
Dzięki rav, że się odezwałeś i wytłumaczyłeś gimbazie jak wygląda sytuacja, bo od tych debilnych domysłów nesty i reszt bałwanów już krew zaczynała człowieka zalewać...
EDIT:
I założę się, że jak TS-owi uda się uratować sekcje piłkarską, to żaden z forumowych geniuszy nie przeprosi. Ostatnio mam dobrą serię, pewnie też trafię.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.08.2016 o godz. 22:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|