dj_ibutti napisał(a):

|
I Misiek sprzeda Mączyńskiego, a za kasę.z transferu kupi dwie tony koki.
|
Mięta w klubie w tym momencie to już chyba tylko może zdecydować jaką chce kawę, więc nie wiem po co tutaj go wyciągać.
WSH przejęło wszystko a czego nie mogło przejąć to zniszczyło.
Kiedyś ta wyliczanka miała ręce i nogi i tak SKWK nie było WSH ani TS, dziś nikt znający realia już tak nie powie.
To mniej więcej tak jak UW i WG to nie WSH. Tak to była prawda. Dziś nie ma ani UW ani WG.
Ale jest jeszcze jeden aspekt. W moim odczuci siła umownie powiedzmy SKWK z konfliktu z bednarzem a z dnia dzisiejszego to jakieś 10%. Sam ich wspierałem ale upłynęło dużo czasu, sporo się wydarzyło i dziś takie poparcia by nie dostali. Zresztą widać jak to wygląda na trybunach. Mogą opowiadać bajki ale sorry. To już nie jest to. Nawet dobrze jakby zrobili taki bojkot bo było by ich 200 osób.
Z innej strony rośnie nasz krakowski Rockefeller. W 18 lat od rzucania w piłkarzy nożem do bycia prezesem klubu! Oficjalnie lub mniej oficjalnie ale rozdawać w tej spółce karty...
A ktoś mówił że to w latach 90 było eldorado...