Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3590
Stary 19.08.2016, 15:33
Piotruś napisał(a):Wyświetl post
Cóż, wydam oświadczenie, że wprawdzie orientujesz się w realiach kibicowskich ale będę bacznie obserwował Twoje poczynania.

P.S. A wziąłeś pod uwagę gdzie się podzieją teraz biedne łabądki? :(
To już problem nowego właściciela...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!