Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3581
Stary 19.08.2016, 15:11
heoij napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli już Boniek interweniuje w naszej sprawie to musi być naprawdę bardzo źle w naszym klubie.
To było kwestia czasu kiedy i on sie wypowie o obecnej sytuacji. W koncu jest prezesem PZPN