|
To się ....a mać tak naprawdę chyba nie dzieje.
Topimy się w rynsztoku, a Pan kłapouchy powinien do końca życia omijać Kraków dla własnego dobra.
Boniek dał nam w jasny sposób do zrozumienia - w obecnym kształcie nie mamy co marzyć o licencji i dalszym funkcjonowaniu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.08.2016 o godz. 15:09.
|