Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 19.08.2016, 14:16
a może wszystko na raz ?

na fb można zrobić wydarzenie i podpiąć linka pod petycje. FB ma tą wadę że byle dzieciak może lajkować lub pisać bzdety. Ale medialnością mu nic nie dorówna.