Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
238
19.08.2016, 14:16
a może wszystko na raz ?
na fb można zrobić wydarzenie i podpiąć linka pod petycje. FB ma tą wadę że byle dzieciak może lajkować lub pisać bzdety. Ale medialnością mu nic nie dorówna.
momo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do momo
Znajdź inne posty napisane przez momo