seta napisał(a):

|
apel Bońka świadczy o tym że w obecnej konfiguracji nie dostaniemy licencji na przyszły sezon
|
Jesli tak beda wypelnia dokumenty licencyjne jak ten wniosek co dzisiaj byl wklejany to nie zdolaliby nawet wyrobic sobie biletu miesiecznego o skomplikowanej licencji nawet nie wspominajac.
bevierek napisał(a):

|
Ok, ale co SKWK później zrobi? Sponsorzy? Wolę nie myśleć. Zarządzanie? wątpię. ...
|
Dokladnie! Na SKWK czy TS ja osobiscie nie licze, powatpiewam w ich zdolnosci organizacyjne i biznesowe.
Futsalowa Wisla umarla, TS nie byl w stanie tego utrzymac a byl to nieporownywalnie mniejszy projekt niz druzyna ekstraklasowa.
SKWK od czasow bojkotu nie bylo w stanie przeprowadzic zadnych sensownych akcji nakierowanych na zapelnieni trybun po tym kretynskim bojkocie. Nie byli w stanie wspomoc klubu finansowo w postaci zwiekszenia wplywu z biletow W jaki wiec sposob mieliby nagle byc w stanie ogarnac klubowy marketing jesli nawet nie potrafili zagospodarowac swojego niewielkiego poletka.
Poza tym z kim bym nie rozmawial ze znajomych Wislakow to kazdy czuje do SKWK niechec, pogarde a ci bardziej wyrozumiali dezaprobate.