Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3559
Stary 19.08.2016, 14:14
seta napisał(a):Wyświetl post
apel Bońka świadczy o tym że w obecnej konfiguracji nie dostaniemy licencji na przyszły sezon
Jesli tak beda wypelnia dokumenty licencyjne jak ten wniosek co dzisiaj byl wklejany to nie zdolaliby nawet wyrobic sobie biletu miesiecznego o skomplikowanej licencji nawet nie wspominajac.

bevierek napisał(a):Wyświetl post
Ok, ale co SKWK później zrobi? Sponsorzy? Wolę nie myśleć. Zarządzanie? wątpię. ...
Dokladnie! Na SKWK czy TS ja osobiscie nie licze, powatpiewam w ich zdolnosci organizacyjne i biznesowe.

Futsalowa Wisla umarla, TS nie byl w stanie tego utrzymac a byl to nieporownywalnie mniejszy projekt niz druzyna ekstraklasowa.

SKWK od czasow bojkotu nie bylo w stanie przeprowadzic zadnych sensownych akcji nakierowanych na zapelnieni trybun po tym kretynskim bojkocie. Nie byli w stanie wspomoc klubu finansowo w postaci zwiekszenia wplywu z biletow W jaki wiec sposob mieliby nagle byc w stanie ogarnac klubowy marketing jesli nawet nie potrafili zagospodarowac swojego niewielkiego poletka.
Poza tym z kim bym nie rozmawial ze znajomych Wislakow to kazdy czuje do SKWK niechec, pogarde a ci bardziej wyrozumiali dezaprobate.