Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
Murzyn124
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
11
19.08.2016, 14:09
Wydaje mi się ,że jakbyśmy zrobili wydarzenie na Fb i napisali do dziennikarzy czy by pomogli rozpromować to mogło by coś z tego być. Ale trzeba to zrobić odpowiednio wcześniej ,a nie kilka godzin przed.
Murzyn124
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Murzyn124
Znajdź inne posty napisane przez Murzyn124