Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 19.08.2016, 14:04
momo napisał(a):Wyświetl post
@Griszka30KR spójrz tutaj:
https://www.change.org/p/wis%C5%82a-...%B3w/dashboard

pod bardzo ogólnym 'pismem' z deklaracją pomocy podpisało się niecałe 50 osób. Wierzysz w te 'tysiące' bo ja przestaje. Jakby było więcej osób wstawiam update o pikiecie i dostają je wszyscy co podpisali się pod tym.
Wiesz co nie znam się na portalach,ale myślę,że ten jest na pewno mniej popularny od Fb i ma mniejsza moc przekazu typu podaj dalej.Ja np.tu nie mogę się zalogować (nawet przez Fb)....
Ps. cudlaty ,myślę,że SKWK nie oponowałoby względem takiej pikiety,bo wyobraź sobie jakby się to rozniosło w mediach,ze kibice chcący uratować klub dostają od jego stowarzyszenia kibiców...
Bednarz=Landryna=......