momo napisał(a):

@Griszka30KR spójrz tutaj:
https://www.change.org/p/wis%C5%82a-...%B3w/dashboard
pod bardzo ogólnym 'pismem' z deklaracją pomocy podpisało się niecałe 50 osób. Wierzysz w te 'tysiące' bo ja przestaje. Jakby było więcej osób wstawiam update o pikiecie i dostają je wszyscy co podpisali się pod tym.
|
Wiesz co nie znam się na portalach,ale myślę,że ten jest na pewno mniej popularny od Fb i ma mniejsza moc przekazu typu podaj dalej.Ja np.tu nie mogę się zalogować (nawet przez Fb)....
Ps. cudlaty ,myślę,że SKWK nie oponowałoby względem takiej pikiety,bo wyobraź sobie jakby się to rozniosło w mediach,ze kibice chcący uratować klub dostają od jego stowarzyszenia kibiców...