Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3555
Stary 19.08.2016, 14:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pomyśleć, że jeszcze parę dni temu po takim oświadczeniu Bońka byłoby tutaj oburzenie, że Warszawka się boi odrodzenia Wisły i robi wszystko, że to stłumić w zarodku. A Stanowski, podrabia papiery i podrzuca świnie, żeby tylko zdyskredytować jaśnie pana JM.
Poczekaj chwilę i nie trać nadziei, jeszcze ktoś się znajdzie jak nie tutaj to na SB

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gwarancje byłyby OK, ale nie wiem który bank wystawia je kredkami...

Niestety, nie mam takich możliwości sprawdzenia i analizy wiarygodności jak Tele-Fonika. Przykro mi, tylko gotówka.
A przelew z depozytu notarialnego wchodzi w grę ? Zawsze marzyłem o Dębnickim...
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 19.08.2016 o godz. 14:08.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!