mr_kwolf napisał(a):

|
Pomyśleć, że jeszcze parę dni temu po takim oświadczeniu Bońka byłoby tutaj oburzenie, że Warszawka się boi odrodzenia Wisły i robi wszystko, że to stłumić w zarodku. A Stanowski, podrabia papiery i podrzuca świnie, żeby tylko zdyskredytować jaśnie pana JM.
|
Poczekaj chwilę i nie trać nadziei, jeszcze ktoś się znajdzie jak nie tutaj to na SB
wolfy napisał(a):

Gwarancje byłyby OK, ale nie wiem który bank wystawia je kredkami...
Niestety, nie mam takich możliwości sprawdzenia i analizy wiarygodności jak Tele-Fonika. Przykro mi, tylko gotówka.
|
A przelew z depozytu notarialnego wchodzi w grę

? Zawsze marzyłem o Dębnickim...


