Oswiadczenie Bońka w sprawie Wisly
https://www.laczynaspilka.pl/federac...-wisly-krakow1
"Zwracam się z apelem do środowiska krakowskiego, krakowskich biznesmenów, dobrze sytuowanych osób, którym los Wisły leży na sercu. Nie czekajcie z założonymi rękoma. Pomnik łatwo się burzy, a trudniej się go stawia na nowo."