LucjuszWielki napisał(a):

@Wolfy nie udawaj greka, pisałem ile za ten most chcesz ?
|
Napisałem wyżej. Mam jeszcze Rondo Mogilskie do opchnięcia, jak CMSNero nie będzie chciał.
nesta napisał(a):

A co potem to sie bedą martwić potem.. Wyprzedaż, niższa liga. Główny cel osiągnięty - Wisła jest ich.
JM jest juz w panice, zrobi wszystko żeby chociaż nie stracić. Sam właśnie przyznał ze wszystko opierało sie na Citce.
|
nesta, teraz tak na serio - czy mógłbyś przestać kolportować swoje upośledzone scenariusze? Mam Ci przypomnieć jakie głupoty .......iłeś odnośnie przejęcia Wisły przez Meresińskiego jeszcze tydzień temu?