Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3546
Stary 19.08.2016, 13:48
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
@Wolfy nie udawaj greka, pisałem ile za ten most chcesz?
Napisałem wyżej. Mam jeszcze Rondo Mogilskie do opchnięcia, jak CMSNero nie będzie chciał.

nesta napisał(a):Wyświetl post
A co potem to sie bedą martwić potem.. Wyprzedaż, niższa liga. Główny cel osiągnięty - Wisła jest ich.
JM jest juz w panice, zrobi wszystko żeby chociaż nie stracić. Sam właśnie przyznał ze wszystko opierało sie na Citce.
nesta, teraz tak na serio - czy mógłbyś przestać kolportować swoje upośledzone scenariusze? Mam Ci przypomnieć jakie głupoty .......iłeś odnośnie przejęcia Wisły przez Meresińskiego jeszcze tydzień temu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.08.2016 o godz. 13:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!