|
panowie pikietę można zrobić i dziś, tyle tylko ze przyjdzie na nią dwóch gości co ją zwołają, wpadną goście WSH (chyba ze wcześniej dostaniemy skądś info, ze ONI nic nie mają przeciw) po plaszczaku i do domu! Deklarujcie kto przyjdzie i wtedy pomyślimy. Ja przyjdę i ze mną jeszcze ze 3-5 gości.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|