Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2016, 13:35
Ktos tu pisał, ze przewiduje scenariusz taki: po tym burdelu wjeżdża wybawiciel na białym koniu i wszyscy go kochają kimkolwiek by nie był. Tylko obawiam sie, ze to moze nie być ani JW ani inny dobrodziej tylko właśnie np. TS i SKWK. Stad ich milczenie, stad ich przygotowujące grunt oświadczenie o zaniepokojeniu.

Wyobraźcie sobie ze biorą klub od Cupiała - wszyscy po nich jadą, ze jak to, dlaczego, teraz będzie tragicznie. Teraz przejmą Wisle od JM, moze mu nawet złoża propozycje "nie do odrzucenia" i w glorii bedą jako Ci wybawcy, którzy uwolnili Wisle z rąk grabarza. Część kibiców ich pokocha, zyskają kolejne wpływy itp.

Upieką dwie pieczenie na jednym ogniu - nie dość, ze zyskają Wisle o której za Cupiała mogli marzyć i pralkę moze podobna jak chciał to zrobić JM, to jeszcze swietnie bedą wyglądać wizerunkowo i wielu machnie ręka - no juz każdy lepszy niz JM.

I obawiam sie ze to realny scenariusz...