Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
225
19.08.2016, 13:32
@bonawentura ale gdzie i przed kim? JM pewnie nie ma w klubie.
Jedyna szansa że ilość ludzi pod stadionem spowoduje zainteresowanie mediów i w ten sposób dotrzemy do kogokolwiek.
momo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do momo
Znajdź inne posty napisane przez momo