Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 19.08.2016, 13:32
@bonawentura ale gdzie i przed kim? JM pewnie nie ma w klubie.
Jedyna szansa że ilość ludzi pod stadionem spowoduje zainteresowanie mediów i w ten sposób dotrzemy do kogokolwiek.