Temat
:
Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje
Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline
#
3508
19.08.2016, 11:58
CMSNero
napisał(a):
Nauczcie sie w koncu .. Meres jest wlascicielem i mamy trzymac za niego a nie za jakas ....e ktora po 3 tygodniach zrezygnowala ... byl Citko , nie ma Citko - pokazal sie tylko jaki ....a , nic nie zrobil ... Jest Meres , kiedys go nie bedzie , ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze ma zla prase , troche slaba przeszlosc , ale jest wlascicielem Wisly i obowiazkiem kazdego z nas ( mam na mysli kibicow Wisly - nie zas tzn zielonych ludzikow ) jest wiara w tego pana ze jakos to bedzie ...
wiem ze jest to dla wiekszosci nie do pomyslenia , przeciez przez ostatnie 19lat jechaliscie po Cupiale ...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
radek2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek2323
Znajdź inne posty napisane przez radek2323