Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3466
Stary 19.08.2016, 10:23
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
NIe chodzi mi o rzecznika tylko o formę - przecież mógł wydać oświadczenie i tyle, a tutaj forma wywiadu - debilizm..
Kwestia formy komunikacji to już sprawa drugorzędna - co to za różnica czy wywiad, czy oświadczenie? Chodzi o przekaz do odbiorcy i tyle. Oświadczenie ma bardziej suchą formę, wywiad wydaje się czytelnikowi bliższy. Biedny pan właściciel walczy przeciwko całemu światu. Najpierw wstrętne media mu utrudniły pracę, a teraz jeszcze Citko (jego wysokość zadłużenia w bankach też daje do myślenia jeśli chodzi o intencje).

Myślę, że jest kwestią kilkunastu dni maksymalnie jak zaczniemy grać kadrą rezerw. Jeśli nic się nie zmieni to po prostu czeka nas ucieczka piłkarzy.