funkykoval napisał(a):

|
Ja pier...dole rzecznik prasowy Wisły przeprowadza wywiad z właścicielem. Tego Mrożek z Ionesco by nie wymyślili. Curva ale Kyrk
|
Jestem pewny na 100% że meresinski dyktował pytania

szkoda tego rzecznika. Sam napisał na twitterze mi odpisał, że on tylko "dba o przecinki" myślę, że to wiele wyjaśnia
