funkykoval napisał(a):

|
Ja pier...dole rzecznik prasowy Wisły przeprowadza wywiad z właścicielem. Tego Mrożek z Ionesco by nie wymyślili. Curva ale Kyrk
|
Nie bardzo rozumiem czemu się dziwisz? Polecenie służbowe - znasz takie pojęcie?
emgje napisał(a):

|
SKWK tylko zaciera ręce i już nie może się doczekać nowego sezonu w IV lidze z ich własnym klubem TS Wisła 1906.
|
Walnij łbem o ścianę.