Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2016, 10:13
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ja pier...dole rzecznik prasowy Wisły przeprowadza wywiad z właścicielem. Tego Mrożek z Ionesco by nie wymyślili. Curva ale Kyrk
Nie bardzo rozumiem czemu się dziwisz? Polecenie służbowe - znasz takie pojęcie?

emgje napisał(a):Wyświetl post
SKWK tylko zaciera ręce i już nie może się doczekać nowego sezonu w IV lidze z ich własnym klubem TS Wisła 1906.
Walnij łbem o ścianę.