Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2016, 10:01
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
A kiedy ty widziałeś upadłość likwidacyjną w której wierzyciele dostają swoja część? Po drodze jest sąd, syndyk, ZUS, US, daniny , potem ci zabezpieczeni rzeczowo i gdzies na samym końcu byłaby TF. Poz atym co chciałbyc licytować? Stadion nie był spółki,ośrodek treningowy jest dzierżawiony, piłkarze plus herb to jedyne aktywa. A jak się nie płaci piłkarzowi to on sam staje sie wierzycielem haha
Widziałem niejedną upadłość z racji wykonywanego zawodu. Miałem do czynienia z upadłością, gdzie nie tylko wszyscy wierzyciele zostali zaspokojeni, ale skapły resztki z pańskiego stołu na rzecz akcjonariuszy - jeżeli jesteś bardziej zainteresowany szczegóły w prive.
Aktualnie mam do czynienia z upadłością, gdzie 3 kategoria wierzytelności zostanie zaspokojona w ok. 70 %, ale głównym skutkiem upadłości dla wierzyciela nawet jeżeli z masy dostanie ochłapy są skutki podatkowe....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!