Na początku trzeba zmusić szkodnika do odejścia. Rzuciłem luźny pomysł na shoutboxie już. Może pomysł jest głupi i infantylny, ale skoro nie ma innych.
Otóż dla tak pustych i zakochanych w sobie ludzi typu wiadomix bardzo ważne są media społecznościowe, co zresztą widać było wcześniej jego aktywnością na facebooku. Może by tak po prostu zaczął mocną nagonkę w internecie? Jakieś memy, hashtagi itd. Przecież ten koleś a już na pewno jego nastoletnia dziewczyna internet traktuje jako miejsce do lansu i pokazywania swojego zajebistego życia za ukradzione pieniądze.
Przypomnę tylko akcję bednarz_wypierdalaj i memy jakie się pojawiały m.in. z karcherem
Wiem, że to głupie, ale do tej akcji nie trzeba przynajmniej odchodzić od klawiatury, a wiele osób tutaj lubi sobie tylko popisać a nie działać
