Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
202
19.08.2016, 09:44
Marcinkrakwoj
napisał(a):
he he, kilka postów wyżej pisałem że stworzyłem maila na potrzeby tej akcji.
mail brzmi:
[email protected]
więc mamy dwa maile, i nikogo kto chce działać.
nie zauważyłem, sorry mój błąd...
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303