nesta napisał(a):

Po co JM to będzie trzymał jak nic nie przekręci skoro w obecnym klimacie, każdy obrót finansowy dokładnie prześwietli komisja licencyjna? Nie wiem.
|
Mam podobne przemyslenia. Teraz kazda transakcja bedzie z zalozenia podejrzana przez US. Juz malo co wyprowadzi. Nie ma sensu trzymac tego. Ale kto zrozumie czlowieka po gimnazjum.
Porter napisał(a):

A postawa SKWK w sytuacji jaka ma miejsce, przekreśla w moich oczach to towarzystwo. Wystarczyło im obiecać stanowisko w zarządzie to i dupę wypieli, w oczekiwaniu na wyjebanie... Wściekłość mnie ogarnia...
|
Moze teraz SKWK oznacza Stowarzyszenie Kibiców Właściela Klubu.