Herbi1303 napisał(a):

|
dobra dość pierd...lenia bo szkoda czasu. Osoby, które mają jakieś pomysły, chęci proszę o kontakt: [email protected]
|
he he, kilka postów wyżej pisałem że stworzyłem maila na potrzeby tej akcji.
mail brzmi:
[email protected]
więc mamy dwa maile, i nikogo kto chce działać.