Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2016, 09:24
Tak, ale ja pisze o czym innym. Na R22 może by i parę tysięcy chodziło.
Na Wawel będzie kilkaset góra.
A czynszu się nie obniży tak łatwo, bo Miasto ma swoje zatwierdzone stawki i wątpię by robiło wyjątek.