it napisał(a):

A w tej IV lidze, to gdzie będzie Wisła grać? Bo na pewno nie na R22, z tej prostej przyczyny, że nie będzie jej stać na czynsz.
Już teraz wisimy miastu ponad 3 mln, jest to wierzytelność wymagalna i na dobrą sprawę Miasto Kraków mogłoby spokojnie zgłosić wniosek o upadłość Wisły Kraków S.A.
Ciekaw jestem ilu ludzi będzie chodzić na IV ligę, na stadion wynajmowany od Wawelu czy innego Hutnika.
|
Uwierz , mi że stadion 3 mln długu to nie problem Wisły tylko Miasta
w IV lidze czynsz się obniży i tyle