Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 19.08.2016, 09:22
it napisał(a):Wyświetl post
A w tej IV lidze, to gdzie będzie Wisła grać? Bo na pewno nie na R22, z tej prostej przyczyny, że nie będzie jej stać na czynsz.
Już teraz wisimy miastu ponad 3 mln, jest to wierzytelność wymagalna i na dobrą sprawę Miasto Kraków mogłoby spokojnie zgłosić wniosek o upadłość Wisły Kraków S.A.
Ciekaw jestem ilu ludzi będzie chodzić na IV ligę, na stadion wynajmowany od Wawelu czy innego Hutnika.
Uwierz , mi że stadion 3 mln długu to nie problem Wisły tylko Miasta

w IV lidze czynsz się obniży i tyle