|
Z każdym kolejnym sezonem mieliśmy zaciskać zęby mamieni mitycznym odrodzeniem "jak się zbilansujemy". I jak już wyszliśmy na prostą, kontrakty nie są rozdmuchane, repra pompuje modę na piłkę... to my mordą w trociny. Los zabiera nam to, co dawał przez ostatnie niemal 20 lat? Płakać się chce.
P.S. Offtop: Taki ruch to chyba ostatnio na poprzednim forum był, jak się jaraliśmy mega transferami.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|