|
Czy ktoś może wziąć na siebie próbę kontaktu z SKWK? Ludzie przecież tu na tym forum są setki takich podobno co zawsze mają kontakty wszędzie , więc co? Nagle wszyscy pochowali się w norę? Ja .......ę co za naród!!!
RUSZCIE DUPY!!!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|