Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3416
Stary 19.08.2016, 08:59
As napisał(a):Wyświetl post
Tylko i wylacznie spelniajac nasz kibicowski obowiazek wymiernie pomozemy naszemu klubowi i wyslemy w Polske komunikat ze "...po burzy slonce wychodzi zza chmur i nad Krakowem zaswieci znow".


Wisla Krakow to moja historia! Na stepnym meczu MUSI byc 30 000!!!
https://youtu.be/XnQBx9q1OuU
W ten sposób będziemy napełniać sakwy Meresińskiemu. To chyba żart. Wierzysz w to, że gość wtedy odejdzie, jak będzie miał samonapędzający się rower? Tutaj trzeba gościa odciąć od kasy i to drapieżnie. Wtedy może szybko zrezygnuje. Trzeba go przestraszyć. Kibicować zza stadionu. Menedżerów piłkarzy namówić by nie sprzedawali swoich graczy, piłkarzy i trenera też poprosić o cierpliwość. Trzeba wykurzyć tego szkodnika stąd.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!