Bassart napisał(a):

|
List intencyjny nie ma żadnej mocy prawnej - każdy kolega go może wystawić. Wystarczy znać wysoko postawionych ludzi w kilku firmach i oni podpiszą... to pokazuje jak to wszystko było przeprowadzone
|
Tak jak napisałem list może mieć dwie formy - albo, że może coś się wydarzy w formie nie zobowiązującej deklaracji, albo zawiera warunek X, że jeśli on zostanie spełniony to zobowiązujemy się zrobić to i to - natomiast tak jak napisałem ma on wtedy charakter Umowy warunkowej lub przedwstępnej.