Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3409
Stary 19.08.2016, 08:42
Bassart napisał(a):Wyświetl post
List intencyjny nie ma żadnej mocy prawnej - każdy kolega go może wystawić. Wystarczy znać wysoko postawionych ludzi w kilku firmach i oni podpiszą... to pokazuje jak to wszystko było przeprowadzone
Tak jak napisałem list może mieć dwie formy - albo, że może coś się wydarzy w formie nie zobowiązującej deklaracji, albo zawiera warunek X, że jeśli on zostanie spełniony to zobowiązujemy się zrobić to i to - natomiast tak jak napisałem ma on wtedy charakter Umowy warunkowej lub przedwstępnej.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!