Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.08.2016, 08:30
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Koleś znany z pokazywania się z Jabłczyńską na vipowskiej scenie. Świetnie.

Jeśli ktoś w Wiśle myślał, że duet Meresiński-Citko to ten sam garnitur co Mioduski-Leśnodorski to się grubo pomyli.
Pozdrawiam tych, którzy cytując tego posta wylewali na mnie swoje żale.

I żeby była jasność - nie mam, ani nie mają dziesiątki innych osób, które czuły co się święci, jakiejkolwiek satysfakcji. Wolałbym żeby to był śmieszny żart, który się nie sprawdzi.

Dlaczego to przypominam? A no dlatego, że u nas na forum zrodziła się jakaś bzdurna inicjatywa humanitarna pt. "Dajmy mu czas", a która jest powtarzana za każdym razem, jak do klubu przyjdzie przeciętny piłkarz, słaby trener lub nieumiejętny/niegospodarny prezes. Może przestańmy pieprzyć za każdym razem o dawaniu szansy i czekaniu na efekty, których nie ma? Jeśli ktoś na pierwszy rzut oka wygląda na niekompetentnego i nienadającego się do przymierzanej roli pod żadnym względem to o jakim dawaniu czasu mówimy? Praktycznie 100% takich przypadków kończy się fiaskiem, a my zostajemy z ręką w dupie przez:
  • słabych piłkarzy, którym trzeba jeszcze zapłacić, bo sądzą sie o pieniądze,
  • niekompetentnych działaczy/prezesów, którzy zostawiają nas z jeszcze większymi długami m.in. dzięki umowom z wspomnianymi słabymi piłkarzami,
  • trenerów bez warsztatu i umiejętności mimo zaawansowanego wieku,
  • "właścicieli", którzy nie wiadomo kim są, bo odpieprzali w przeszłości czarne interesy.

Dalej ofiarowujmy wszystkim czas jak organizacja humanitarna i dalej zbierajmy kopy w dupę.