heoij napisał(a):

Nadal masz zamiar czekać na konferencję prasową? To możesz się nie doczekać....
Przecież każda godzina z tym Panem u steru to strata dla Wisły.
Tu nie ma na co czekać!
|
Tak nadal czekam aż sytuacja się uspokoi potem przedstawię gwarancje bankowe od Vivusa i odkupie klub od Meresińskiego, potem powiem "biorę po 200 zł z konta każdego kibica klubu i słucham Państwa" i odsprzedam klub ludziom, którzy go kochają.
P.S Tak, mam maturę.