Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3403
Stary 19.08.2016, 08:28
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nadal masz zamiar czekać na konferencję prasową? To możesz się nie doczekać....

Przecież każda godzina z tym Panem u steru to strata dla Wisły.

Tu nie ma na co czekać!
Tak nadal czekam aż sytuacja się uspokoi potem przedstawię gwarancje bankowe od Vivusa i odkupie klub od Meresińskiego, potem powiem "biorę po 200 zł z konta każdego kibica klubu i słucham Państwa" i odsprzedam klub ludziom, którzy go kochają.

P.S Tak, mam maturę.