Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3400
Stary 19.08.2016, 08:22
Z oświadczenia TF wynika jedno: opchnęli byle komu, bo już dłużej nie dąło się zwodzić banków. Wiem, ze liga włoska to odleglejsza galaktyka, ale tam sprzedaż klubu odbywa się podobnie. Tzn. sprzedaz klubu jest autonomiczną decyzją właściciela, nie wymagana jest żadna zgoda innych klubów jak w anglii.
I tak Romę sprzedawała rodzina Sensi, Lazio rodzina Cragnotti, Milan zbywał Berlucsoni itd. Kilku z nich także było ciśniętych przez banki, ale nikt nie oddał klubu byle komu ! Zgłaszali się milarderzy, ale oni sprawdzali kto jest kim. A tutaj proszę...TF nie był w stanie zapytac sie kim jest 30 letni milioner teraz już wiem, ze Cupialw białych rękawiczkach pozbył się niechcianej zabawki.