Murzyn124 napisał(a):

|
Może lepiej w sobote,jutro skontaktowac sie z SKWK ,zebrac ludzi. JM i tak juz pewnie w Krakowie nie ma.
|
Tu trzeba manifestować do oporu. Nie pozwolić temu kmiotkowi zarobić jakiekolwiek pieniądze. Niech będzie zorganizowana akcja fansforclub i razem odkupimy Wisłę od tego hmmm.. no niby właściciela. Ale mi to słowo odnośnie JM przez gardło nie przechodzi :/