Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 19.08.2016, 08:19
Murzyn124 napisał(a):Wyświetl post
Może lepiej w sobote,jutro skontaktowac sie z SKWK ,zebrac ludzi. JM i tak juz pewnie w Krakowie nie ma.
Tu trzeba manifestować do oporu. Nie pozwolić temu kmiotkowi zarobić jakiekolwiek pieniądze. Niech będzie zorganizowana akcja fansforclub i razem odkupimy Wisłę od tego hmmm.. no niby właściciela. Ale mi to słowo odnośnie JM przez gardło nie przechodzi :/
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!