Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3384
Stary 19.08.2016, 07:00
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Prawda po oświadczeniu Citki jest bajecznie prosta. Meresiński to żaden słup, żaden "zderzak". To zwykły krętacz oraz człowiek o niezbyt wysokiej inteligencji. Wisła jest w rękach oszusta oraz lokalnego ziomka. Każdy dzień klubu w rękach JM to agonia, przedłużanie męki Wisły, jej marki, tradycji, kibiców.

Za jakie grzechy tyle nieszczęść? Niestety, ale w świetle obecnych informacji, albo znajdzie się (i to szybko) nowy inwestor z dużym kapitałem (potrzebna zgoda JM) albo za rok Wisła wyląduje w IV lidze. Odbudowa klubu będzie ciężka, ale oczyszczona.

Co do dziennikarzy (m.in. Stanowski) to raczej kibice Wisły powinni im dziękować za wyjaśnienie przeszłości JM niż besztać. Prawda boli, ale wyzwala.

Nic dodać nic ująć!