Mam nadzieję że po rezygnacji Citki i syfie który dalej płynie złotousty JM odsprzeda Wisłę...
Jakie ruchy z naszej strony

Już kiedyś sąsiadkę ratowali jej kibice.. My będziemy siedzieć bezczynnie?
SKWK pisało że kontroluje sytuację i jes w kontakcie z JM, rozumiem że wiedzieli o planach Citki i rozmowach o odkupieniu Wisły przez innego inwestora?