Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3378
Stary 19.08.2016, 00:32
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
Czemu Ci ludzie nie chcieli inwestować wcześniej?
Bo np. dopiero teraz zrobiło sie głośno o tym, ze Wisła jest cała spłacona w TF, wypłaty uregulowane, a dług zewn. obniżony do stosunkowo niewielkich plus/minus 10 mln.