Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3369
Stary 18.08.2016, 23:16
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co ten kmiot może kombinować to:
-sprzedać kogo się da i co się da.
-wypłacić sobie dywidendę.
-sprzedać Wisłę lub ogłosić upadłość.

Pytanie, czy piłkarze mogą się nie zgodzić na sprzedaż?
Jeśli nie zaplacil pensji to może pomarzyc o pilkarzach. A w tej sytuacji pzpn szybciutko porozwiazuje kontrakty.