dj_ibutti napisał(a):

Jedyne co ten kmiot może kombinować to:
-sprzedać kogo się da i co się da.
-wypłacić sobie dywidendę.
-sprzedać Wisłę lub ogłosić upadłość.
Pytanie, czy piłkarze mogą się nie zgodzić na sprzedaż?
|
Jeśli nie zaplacil pensji to może pomarzyc o pilkarzach. A w tej sytuacji pzpn szybciutko porozwiazuje kontrakty.