|
to może szanowne SKWK wypowie się w temacie i już dzisiaj wyda kolejne oświadczenie co do działań związanych z ratowaniem Wisły, zwoła manifę pod stadionem. Świetna okazja dla "niektórych" by odkupić choć częściowo swoje winy z dawnych lat...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|