Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3366
Stary 18.08.2016, 23:04
Byłbym ostrożny z oskarżeniami o "wypłaty". To mogą być zwyczajne plotki na podgrzanie atmosfery. Starajmy się bazować na tym, co widać - a to i tak jest przecież dramat.

Natomiast na ciekawą rzecz zwrócił uwagę na TT (wyjątkowo zajrzałem) red. Miga - data wyciągu z KRK dot. JM, z którym zapoznała się TF wskazuje, że rzeczywiście kombinowali coś odnośnie do ważności umowy sprzedaży.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.