Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3364
Stary 18.08.2016, 23:03
tomaso napisał(a):Wyświetl post
Ale ze się naszych zagorzałych kibiców nie boi to dziwne
Ja wiem, czy dziwne? Gdyby miał trochę oleju w głowie, to by to brał pod uwagę. A kora mózgowa słabo pofałdowana..
Tu wcześniej qbbba go zdiagnozował w punkt:

qbbba napisał(a):Wyświetl post
Ten człowiek żyje gdzieś w chmurach, gdzieś sobie lata mentalnie nad Placem Zbawiciela, nad Charlotte, gdzie spędził połowę swojego życia. To człowiek, który obyciem jest poziom niżej niż Józef W. Józek był burakiem, bo miał tyle siana, że mógł pozwolić sobie na bycie burakiem. Kiedyś, ktoś mi powiedział, że ludzie prości mają o tyle łatwiej w życiu, że zbytnio nie analizują, że nie kminią, nie biorą pod uwagę porażki, po prostu idą przed siebie niczym kombajn podczas żniw. Pisarz właśnie taki jest, poszedł, udało się, sorry, udoło się, a że wymiar sprawiedliwości nie ustawił na gg opisu, że był on karany, to przecież jest niewinny, czysty, jest kozakiem. Biedne to, smutne. Szczerze mówiąc to trochę mi żal człowieka, bo może nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest zwykłym ananasem z puszki (bez skojarzeń). Z Wisłą też się miało udoć. Może chociaż ciasto będzie dobrze wypieczone...