Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 18.08.2016, 22:58
A niektorzy JM bronili, że nie ma czego z Wisły wyciągnąć. Otoż nie płacąc pensji i innych obciążeń, sprzeda kogo sie da, zniknie kasa z dni meczowych i gnoj zniknie. Takie są jego biznesy, szybki zysk i spalona ziemia