|
Może wreszcie przestańmy chociaż na chwilę jeden na drugie naskakiwać i zacznijmy działać wspólnie? Bo zaraz obudzimy się z ręką w nocniku i przez pół sezonu będziemy oglądać resztę ekstraklasy w TV, a od przyszłego marzyć o IV lidze.
Jeśli ktoś ogarnięty ma konto na forum skwk (moje jest zablokowane od dawna) niech napisze do mnie na prv
|