Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
Murzyn124
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
11
18.08.2016, 22:40
suikoden
napisał(a):
Zbierać kasę na odkupienie klubu nawet po zawyżonej cenie bo Wisła to nasze wspólne dobro
Po co?
Na zakup Wisły są chętni inwestorzy, ale JM nie chce sprzedać.
Murzyn124
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Murzyn124
Znajdź inne posty napisane przez Murzyn124