Wyświetl pojedynczy post
Murzyn124
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2016, 22:40
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Zbierać kasę na odkupienie klubu nawet po zawyżonej cenie bo Wisła to nasze wspólne dobro
Po co?
Na zakup Wisły są chętni inwestorzy, ale JM nie chce sprzedać.