mr_kwolf napisał(a):

|
Telefonika zaprzeczyła, że zostawiła na koncie 4 mln złotych.
|
A miała potwierdzić

Nie żartuj

. Zrobili po prostu mega wtopę. Poza tym opóźnienia w wypłatach, to fakt. Jeśli wierzysz w oświadczenia telefoniki, to wierzysz też w oświadczenie, w którym napisali że Mereś to uczciwy biznesmen, którego prześwietlili od każdej strony, a nasz klub czeka świetlana przyszłość pod okiem tego pana. Powodzenia!