Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 18.08.2016, 22:38
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Telefonika zaprzeczyła, że zostawiła na koncie 4 mln złotych.
A miała potwierdzić Nie żartuj . Zrobili po prostu mega wtopę. Poza tym opóźnienia w wypłatach, to fakt. Jeśli wierzysz w oświadczenia telefoniki, to wierzysz też w oświadczenie, w którym napisali że Mereś to uczciwy biznesmen, którego prześwietlili od każdej strony, a nasz klub czeka świetlana przyszłość pod okiem tego pana. Powodzenia!