Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3351
Stary 18.08.2016, 22:38
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak... Ratę zapłacił z kasy klubu, do tego nie wiemy co z tymi 4 mln zł od Telefoniki, teraz ktoś coś pisze o 300-400 tys. zł wyprowadzonych z klubowego konta, a na dokładkę ten "biznesmen" chcę sprzedać klub za kilka mln zł O ....a...
No i oczywiście byl wcześniej szczególnie pieczołowicie sprawdzony przez prawników Telefoniki. Nic im nie umknęło.
"Kradzione szczęścia nie daje..."