wolfy napisał(a):

Nie ma za co przepraszać. Przy okazji, kumpel zrobił zdjęcia wieloryba w Wiśle jak akurat przepływał obok bulwarów, autentyk. Poprosił mnie żebym je opchnął, ale nie mam czasu się tym zajmować. Są pewnie warte majątek, ale ponieważ obaj kibicujemy Wiśle - trzy stówy.
Pisz na priv.
|
Nie mam gwarancji bankowych, może Marek Citko i inwestor się zainteresują tematem.