Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3345
Stary 18.08.2016, 22:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma za co przepraszać. Przy okazji, kumpel zrobił zdjęcia wieloryba w Wiśle jak akurat przepływał obok bulwarów, autentyk. Poprosił mnie żebym je opchnął, ale nie mam czasu się tym zajmować. Są pewnie warte majątek, ale ponieważ obaj kibicujemy Wiśle - trzy stówy.
Pisz na priv.
Nie mam gwarancji bankowych, może Marek Citko i inwestor się zainteresują tematem.