Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 18.08.2016, 22:32
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Dobra ....a! ja kupię te taczki jebane! o której jutro pod stadionem?
Ustalimy, to przyjdzie 6 osób pod klub.. Musi się tym zająć SKWK, inaczej chu.ja z tego będzie...