Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
Murzyn124
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
172
18.08.2016, 22:31
cudlaty
napisał(a):
Dobra ....a! ja kupię te taczki jebane! o której jutro pod stadionem?
dawaj godzine i trzeba załozyc wydarzenie na facebooku ,zeby dotrzec do jak najwieszej liczby ludzi
Murzyn124
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Murzyn124
Znajdź inne posty napisane przez Murzyn124