Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3335
Stary 18.08.2016, 22:22
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Kochani chce was przeprosić jednak pomyliłem się do JM chcąc u dać czas po oświadczeniu Citko zrozumiałem ze pan JM zrobi walą tylko nie wiemy jeszcze jakiego.
Do kolegi Wola miałeś racje sory i do reszty tez
Spoko, każdy się myli.

Przy okazji, pisałeś że prowadzisz biznes, tak się okazało że jestem właścicielem Mostu Grunwaldzkiego ale chcę się go szybko pozbyć i jestem gotów sprzedać go po kosztach. Szczegóły na priv.
nesta napisał(a):Wyświetl post
@ktos tam,

Nie pisałem o czasie do 31go.
Jasne, nie ma problemu. Przy okazji, mam też Most Dębnicki do sprzedaży, po kosztach. Na zgodę?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2016 o godz. 22:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!